Top 3 podkładów mineralnych – Ranking

Redakcja

27 lutego, 2024
Podkłady mineralne są coraz bardziej popularne w świecie kosmetycznym. Co to oznacza? Oznacza to, że składniki używane do produkcji takiego podkładu są całkowicie naturalne i wolne od szkodliwych substancji chemicznych, które mogą zaszkodzić naszej skórze. W przeciwieństwie do klasycznych podkładów, mineralne nie zawierają konserwantów, wypełniaczy, olejów mineralnych ani sztucznych barwników. Moje top 3 podkłady mineralne to:
  • Earthnicity Podkład Mineralny – wodoodporny i dostępny w 12 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasować go do swojego odcienia skóry. Jest lekki i pozwala skórze oddychać, a jednocześnie zapewnia całodzienny efekt matowej i gładkiej skóry.
  • Revlon Colorstay aqua mineral makeup – ten podkład mineralny zawiera pędzelek do aplikacji, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i precyzyjna. Matuje skórę, a jednocześnie ją nawilża, pozostawiając uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień.
  • Anabelle minerals – całkowicie naturalny, sypki podkład mineralny o antybakteryjnym działaniu. Zapewnia skórze naturalne i zdrowe wykończenie, a jednocześnie chroni ją przed bakteriami. Jest idealny dla skóry tłustej i trądzikowej, ponieważ nie zapycha porów i nie powoduje podrażnień.
Podkłady mineralne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dbają o swoją skórę i chcą uniknąć szkodliwych substancji chemicznych. Jeśli jeszcze nie wypróbowałaś podkładów mineralnych, to zdecydowanie warto dać im szansę!

Zobaczcie ten filmik, żeby dowiedzieć się więcej o podkładach mineralnych!

Polecane: