O mnie

O mnie

Nazywam się Kasia i jestem autorką tego bloga. Chcę Wam dzisiaj opowiedzieć trochę o sobie i tym, co skłoniło mnie do założenia tego miejsca w sieci.

Miałam ogromne problemy z trądzikiem w czasie mojego dzieciństwa i młodości. Wszystkie te krosty i zaskórniki skutecznie psuły mi nastrój i poczucie własnej wartości. Próbowałam wielu różnych kosmetyków, ale niewiele z nich działało na moją skórę. Zaczęłam zastanawiać się, co tak naprawdę znajduje się w tych kosmetykach i jakie składniki powodują, że moja skóra reaguje w taki sposób.

To tak naprawdę był początek mojej fascynacji składami kosmetyków i ich działaniem na skórę. Zaczęłam studiować kosmetologię, aby zdobyć bardziej szczegółową wiedzę na temat pielęgnacji skóry i kosmetyków. To, co się nauczyłam, pomogło mi w końcu poradzić sobie z moim trądzikiem i odzyskać pewność siebie.

Postanowiłam podzielić się moją wiedzą i doświadczeniami na temat pielęgnacji skóry i kosmetyków z innymi osobami, które mają problemy z trądzikiem lub po prostu chcą zadbać o swoją skórę. Właśnie z tego powodu powstał ten blog. Chcę, aby Piękna Piggy stał się miejscem, gdzie każdy znajdzie wiele przydatnych wskazówek i porad dotyczących pielęgnacji i self-care.

Zapraszam Was serdecznie do śledzenia mojego bloga i do dzielenia się swoimi opiniami i doświadczeniami związanymi z pielęgnacją skóry, włosów i ogólnie całego ciała. Wierzę, że razem możemy stworzyć piękniejszy i zdrowszy świat dla nas wszystkich!