Jakich kosmetyków używać w ciąży i podczas karmienia piersią?

Planowanie rodziny wymaga odpowiedniej pielęgnacji skóry, dlatego należy unikać kosmetyków zawierających szkodliwe składniki oraz stosować naturalne produkty, takie jak olejki roślinne, wyciągi z roślin i masło shea.

Jakich kosmetyków używać w ciąży i podczas karmienia piersią?

Planowanie rodziny to dla każdej kobiety bardzo ważny czas. Kiedy jesteśmy w ciąży lub karmimy piersią, nasze ciało potrzebuje specjalnej opieki. Dlatego, warto wybierać kosmetyki, które są bezpieczne dla nas i naszego dziecka. W tym artykule omówimy, jakie składniki należy unikać w kosmetykach w ciąży i karmieniu piersią, oraz jakie składniki warto szukać.

Unikaj

Podczas ciąży i karmienia piersią, nasze ciało może być bardziej wrażliwe na niektóre składniki zawarte w kosmetykach. Dlatego, warto unikać kosmetyków, które zawierają szkodliwe składniki, takie jak:

Używaj

Podczas ciąży i karmienia piersią, warto szukać kosmetyków, które zawierają naturalne składniki. Naturalne składniki, takie jak olejki roślinne, wyciągi z roślin czy masło shea, są bezpieczne dla nas i naszego dziecka. Ponadto, naturalne składniki są bogate w składniki odżywcze i mogą mieć pozytywny wpływ na naszą skórę.

Autor postu: Kasia

Ostatnio na naszym blogu